Тариф на світло для киян через «Євробачення» не зросте – КМДА

Читать на русском
КМДА заперечує можливість підвищення тарифів на електроенергію для населення через проведення робіт в рамках підготовки до проведення Євробачення-2017.

Київська адміністрація не має наміру підвищити тарифи на електроенергію для населення через підготовку до «Євробачення-2017».

Про це повідомили в прес-службі заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, передає «Слово і Діло».

«Ремонтні роботи на електромережах, що здійснюватимуться в рамках підготовки до проведення пісенного конкурсу «Євробачення» не спричинять збільшення тарифів для мешканців столиці», – запевнив Пантелеєв.

Витрати на «Євробачення-2017» перевищать очікуваний дохід – продюсер конкурсуПісенний конкурс Євробачення-2017, який відбудеться в Києві, має іміджеве значення для України попри те, що витрати на нього перевищать очікуваний дохід.

Він наголосив, що ремонт електроустановок та ліній електропередач для підвищення потужності роботи електромереж Міжнародного виставкового центру виконуватимуть за кошти ремонтного фонду ПАТ «Київенерго».

«Ці роботи виконуватимуться в рамках ремонтного фонду підприємства. Наголошую, що підвищення цін на електрику для мешканців столиці у зв’язку із проведенням «Євробачення» не буде», - підсумував заступник голови КМДА.

Як відомо, раніше Кабінет міністрів рекомендував НКРЕКП, Київській адміністрації та «Київенерго» включити до тарифу на електропостачання витрати на ремонт електроустановок та ліній електропередачі, необхідних для збільшення потужності приєднання до електричних мереж Міжнародного виставкового центру.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...