ЄС планує запровадити обов'язкову плату €5 за в'їзд до шенгенської зони

Читать на русском
Плата за в'їзд в шенгенську зону може бути запроваджена в 2020 році, якщо буде схвалена країнами-членами ЄС та Європейським парламентом.

Європейська комісія має намір запропонувати запровадити обов'язковий платіж за отримання шенгенської візи для громадян країн, які мають право на безвізові поїздки в Європу.

Про це повідомляє EUObserver, передає «Слово і Діло».

За даними видання, нововведення може торкнутися близько 30 млн осіб.

Джерело «Радіо Свобода» в Єврокомісії уточнило, що йдеться про попередню процедуру відбору для всіх, хто в'їжджає в шенгенську зону, аналогічну системі, яка використовується в США.

Парубій впевнений, що українці отримають безвіз до річниці Революції ГідностіУ Європейському парламенті обіцяють внести до порядку денного питання безвізового режиму з Україною. Про це повідомив спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Ця система передбачає оплату внеску та заповнення анкети з детальною інформацією про людину, перш ніж вона отримає дозвіл на в'їзд.

Плата може бути запроваджена в 2020 році, якщо буде схвалена країнами-членами ЄС та Європейським парламентом.

Україна очікує надання безвізового режиму з Євросоюзом до кінця року.

Нагадаємо, раніше Єврокомісар із політики добросусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган заявив, що рішення про безвізовий режим для України можуть ухвалити до кінця поточного року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: