ЄС планує запровадити обов'язкову плату €5 за в'їзд до шенгенської зони

Плата за в'їзд в шенгенську зону може бути запроваджена в 2020 році, якщо буде схвалена країнами-членами ЄС та Європейським парламентом.

Європейська комісія має намір запропонувати запровадити обов'язковий платіж за отримання шенгенської візи для громадян країн, які мають право на безвізові поїздки в Європу.

Про це повідомляє EUObserver, передає «Слово і Діло».

За даними видання, нововведення може торкнутися близько 30 млн осіб.

Джерело «Радіо Свобода» в Єврокомісії уточнило, що йдеться про попередню процедуру відбору для всіх, хто в'їжджає в шенгенську зону, аналогічну системі, яка використовується в США.

Парубій впевнений, що українці отримають безвіз до річниці Революції ГідностіУ Європейському парламенті обіцяють внести до порядку денного питання безвізового режиму з Україною. Про це повідомив спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Ця система передбачає оплату внеску та заповнення анкети з детальною інформацією про людину, перш ніж вона отримає дозвіл на в'їзд.

Плата може бути запроваджена в 2020 році, якщо буде схвалена країнами-членами ЄС та Європейським парламентом.

Україна очікує надання безвізового режиму з Євросоюзом до кінця року.

Нагадаємо, раніше Єврокомісар із політики добросусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган заявив, що рішення про безвізовий режим для України можуть ухвалити до кінця поточного року.