Кутовий домовляється з інвесторами про 400 мільйонів євро для українських фермерів

Позика у вітчизняний АПК в розмірі 400 млн євро дозволить малим і середнім фермерам здійснити якісний стрибок у розвитку сільського господарства.

Міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий провів зустріч із віце-президентом Європейського інвестиційного банку Вазілем Гудаком щодо фінансування українських фермерів на €400 млн.

Про це міністр написав на своїй сторінці в Facebook, передає «Слово і Діло».

«Перша справа дня – проект «400 мвльйонів євро від Європейського інвестиційного банку». Щойно зустрівся з віце-президентом ЄІБ. Головне питання: якими механізмами будуть розподілятися кредитні кошти між аграрними проектами», – повідомив він.

Під час зустрічі міністр аграрної політики та продовольства України висловив надію на те, що проект надання позики у вітчизняний АПК в розмірі €400 млн буде реалізований швидше й дозволить малим і середнім фермерам зробити якісний стрибок у розвитку вітчизняного сільського господарства.

«Я сподіваюся на швидкий запуск проекту, щоб наші малі й середні фермери якнайшвидше могли надати проекти банкам-учасникам і отримали кредитні кошти на розвиток», – пише Тарас Кутовий.

Тарас КутовийМіністр аграрної політики та продовольства України
Кутовий має намір перейти до грошової підтримки малих і середніх фермерівСказано 15 липня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

Як відомо, позичальником ресурсів виступає Україна в особі Міністерства фінансів. Кінцеві беніфіціари, одержувачі коштів у більшості випадків (не менш ніж 70% кредиту) – малі й середні підприємства.

Як повідомлялося раніше, Європейська комісія готується збільшити експорт продукції АПК з України, що поліпшить показники двосторонньої торгівлі та вдосконалює систему контролю безпеки харчових продуктів.

Нагадаємо, що Україна нарощує врожай зернових рік від року, що призвело до дефіциту рухомого складу оператора залізниць ПАТ «Укрзалізниця».