Нардеп Мельничук не зміг виправити трильйон гривень в е-декларації

Читать на русском
Депутат від групи Воля народу Сергій Мельничук подав виправлену електронну декларацію, однак вона нічим не відрізняється від початкового варіанта, в якому вказано трильйон гривень готівкових коштів.
Сергій МельничукФото: ukrafoto.com

Депутат від групи «Воля народу» Сергій Мельничук подав виправлену електронну декларацію, однак вона нічим не відрізняється від початкового варіанта, в якому вказано трильйон гривень готівкових коштів.

Про це пише видання lb.ua, повідомляє «Слово и Діло».

Згідно із законом, після подання е-декларації декларанти можуть протягом семи днів внести в неї зміни, подавши виправлену. При цьому виправлену декларацію можна подати лише одного разу.

Основну декларацію Мельничук подав 29 жовтня. Таким чином, він мав право внести в неї зміни до 6 листопада.

У НАЗК розповіли, коли варто очікувати кримінальних проваджень за е-деклараціямиУ Національному агентстві з питань запобігання корупції назвали приблизну дату порушення кримінальних проваджень за е-деклараціями.

Станом на 9:30 вівторка в реєстрі значаться дві декларації Мельничука – основна та виправлена. В обох деклараціях вказано трильйон гривень готівкою.

Мельничуку тепер загрожує кримінальна відповідальність. Згідно із законом, за подання недостовірних даних у деклараціях про доходи вона настає в разі, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 розмірів мінімальної зарплати, тобто на 362 500 гривень.

Нагадаємо, 1 листопада Сергій Мельничук заявив, що вказав трильйон гривень у своїй декларації для привернення уваги. Нардеп пообіцяв виправити декларацію й вказати в ній 10 мільйонів гривень доходу.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал