В Україні заборонили непатріотичний підручник з російської мови

Читать на русском

Підручник з російської мови вилучать із навчального процесу через невідповідність його змісту патріотичним засадам виховання.
Фото з відкритих джерел

Підручник з російської мови вилучать із навчального процесу через невідповідність його змісту патріотичним засадам виховання.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Міністерства освіти та науки.

«Комісія з педагогіки та методики початкового навчання «Науково-методична рада з питань освіти МОН» скасувала гриф «Схвалено для використання в загальноосвітніх закладах» навчальному посібнику «Русский язык. 3 класс: отрывные карточки: к учеб. Е. И. Самоновой, В. И. Стативки, Т. В. Поляковой», – йдеться в повідомленні.

Лист про неможливість використання цього посібника в навчально-виховному процесі через невідповідність змісту сторінок про державні символи Росії засадам патріотичного виховання учнів уже розіслано обласним органам управління освіти та керівникам закладів освіти.

Попри обіцянки політиків, в Україні продовжують закривати сільські школиНезважаючи на те, що політики декларують прагнення зберегти малочисельні сільські школи, ті все одно закриваються.

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що видавництво «Ранок» уже вилучило зазначений посібник із продажу.

Крім того, Інститут модернізації змісту освіти повторно звернувся до освітян із вимогою замінити текстові матеріали окремих вправ у шкільних підручниках із російської мови для 3 класу для шкіл з українською мовою навчання, що містять інформацію про державні символи Росії. Відповідний фрагмент виправленої сторінки був надрукований видавництвом «Генеза» в 2014 році та надісланий до регіональних книжкових баз.

Наголошується, що школам заборонено працювати за вищезазначеним підручником без відповідної заміни текстового матеріалу на сторінці 10.

Нагадаємо, нещодавно працівників Міносвіти зобов'язали говорити лише українською мовою під час виконання службових обов'язків.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал