Кабмін врегулював правила надання статусу учасника АТО

Статус учасника бойових дій буде надаватися після 30 діб участі особи в АТО або бойового зіткнення.

Кабінет міністрів України затвердив надання статусу учасника бойових дій після перебування в зоні проведення антитерористичної операції не менше 30 діб або участі в бойовому зіткненні.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в четвер, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Змінами до порядку передбачається надавати статус при залученні особи до проведення АТО на термін не менше 30 днів, в тому числі за сукупністю днів перебування в зоні її проведення», – сказав представник Міністерства оборони України в ході засідання.

Олег ПетренкоЧлен фракції партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка"
Петренко розробить законодавчі ініціативи про військово-патріотичне виховання молодіСказано 9 грудня 2014 р.Статус обіцянки: Виконано

Статус учасника бойових дій також буде надаватися особам, які брали участь у виконанні бойових службових завдань в умовах бойового зіткнення та ведення розвідки.

Крім того, статус надаватиметься тим, хто отримав поранення або інвалідність незалежно від кількості днів у зоні АТО.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 18 червня 2014 року запевнив, що кожен військовий, який перебуває в зоні АТО, отримає статус учасника бойових дій.

Також голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук 5 вересня 2015 року заявив, що кожен учасник АТО, який звернеться із заявою на отримання земельної ділянки, обов'язково її отримає.

Загрузка...