Міністри чинного уряду готові до відставки – Онищенко

Читать на русском
В очікуванні відставки члени нинішнього Кабміну не поспішають реалізовувати нові проекти, сказала Онищенко.
Ганна Онищенко

Міністр Кабінету міністрів Анна Онищенко розповіла, які настрої зараз панують в уряді, а також прокоментувала своє передостаннє місце в рейтингу нинішнього Кабміну.

Як повідомляє «Слово і Діло», про це Онищенко розповіла в інтерв'ю «Гордону».

Онищенко сказала, що члени Кабміну вже морально готові до відставки уряду. В зв'язку з майбутнім звільненням, нинішні міністри не запускають нові проекти.

За її словами, провина в політичній кризі лежить не на Кабміні, а на парламенті. Саме народних депутатів Онищенко вважає винними в політичній ситуації.

Підсумковий smart-аналіз діяльності Кабміну за 2014-2016 рокиАналітики «Слова і Діла» представили інфографіку підсумкової оцінки діяльності Кабінету міністрів України.

«Політична криза, без сумніву, є. Це протистояння різних сил у парламенті. Часто буває, коли до Верховної Ради потрапляє хороший і дуже потрібний закон, але депутати не голосують. Їм не до реформ, адже зараз криза в країні! Депутат може вийти й сказати, що міністр такий-то нічого не робить. Але якщо подивитися, що робив цей депутат, то виявиться, що або він за потрібні суспільству закони не голосував, або його взагалі в залі не було», – сказала Онищенко.

Також міністр прокоментувала те, що «Слово і Діло» в своєму рейтингу ефективності нинішнього уряду поставило Онищенко на передостаннє місце.

«Показником результативності роботи міністра є те, що система працює без збоїв. Тобто якщо вона непомітна, значить, функціонує правильно», – сказала міністр.

Нагадаємо, 5 квітня український журналіст Юрій Бутусов, посилаючись на дані джерел, близьких до переговорів про формування нового уряду, назвав варіант формування нового Кабміну, президії парламенту, Генпрокуратури та Фіскальної служби.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...