На території Росії більше року перебуває в заручниках група українських військових

Очолювана майором Варичем група українських військових потрапила на територію Росії ще влітку 2014 року, відтоді про військовослужбовців нічого не відомо.

Місцезнаходження групи українських військових на чолі з майором Варичем, яка потрапила до Російської Федерації в липні-серпні 2014 року, досі невідоме.

Про це в коментарі «УНН» розповів радних голови Служби безпеки України Юрій Тандіт, передає «Слово і Діло».

«На території РФ утримують українських військовослужбовців групи майора Варича. Ми знаємо ймовірні місця на території РФ, де можуть перебувати наші хлопці», – констатував Тандіт.

За його словами, частина з них могла потрапити до російських шпиталів, однак подальша їхня доля невідома. «Ми вважаємо, що вони перебувають у шпиталях РФ. Проте вони вже можуть бути і в інших місцях... адже минуло більше року», – прокоментував ситуацію він, додавши, що точна кількість військовослужбовців із групи Варича, що зникли в Росії, невідома.

«Одного (військового – Ред.) ми знайшли окремо в одному з районних центрів Новгородської області, в одному з медичних закладів... Якщо вони залишилися живими, то їх очевидно утримують на території Росії насильно. Їх десь утримують і ховають», – висловив здогад Тандіт.

Нагадаємо, сьогодні Ірина Геращенко заявила, що українські представники Тристоронньої контактної групи в Мінську передали російській стороні списки заручників з пропозицією обміну ще 6 січня, однак жодної реакції поки не отримали.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...