Насіров обіцяв – Насіров зробив: на українську митницю приїхали американські фахівці

Глава ДФС Роман Насіров дотримав слова та запросив співробітників американської митниці для обміну досвідом з українським колегами.
Роман Насіров

Глава ДФС Роман Насіров дотримав слова та запросив співробітників американської митниці для обміну досвідом з українським колегами.

У липні цього року Роман Насіров заявив, що протягом двох місяців з американської сторони приїдуть митники, які працюватимуть на Київській та Одеській митницях. За його словами, це дуже важливий і корисний досвід для України.

Як повідомили на запит «Слова і Діла» в Державній фіскальній службі, в період з 31 серпня по 11 вересня 2015 року було проведено низку зустрічей Бюро США з митних питань та охорони кордонів (СЗР) спільно з Програмою з експортного контролю та безпеки кордонів EXBS разом з Державною фіскальною службою та Державною прикордонною службою України.

Роман НасіровГолова Державної фіскальної служби України
Насіров обіцяє, що американські митники працюватимуть на Київській та Одеській митницях для обміну досвідомСказано 16 липня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

Зустрічі відбулися на Одеській митниці ДФС (у тому числі на митному посту «Одеса-порт», пункті пропуску «Кучурган» та в морському порту Іллічівська), Львівській митниці ДФС (у тому числі в пункті пропуску «Краковець»), у пункті пропуску «Тиса» (м. Ужгород) та на Київській митниці ДФС.

За результатами зустрічі, Бюро США розробить рекомендації для вирішення проблемних питань.

За даними «Слова і Діла», рейтинг відповідальності глави ДФС становить 23% – Насіров виконав три обіцянки. Лише одна його ініціатива отримала статус «не виконано». Всі обіцянки глави ДФС можна подивитися тут, а обіцянки його колег доступні за цим посиланням.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...