Полторак розповів, як буде проходити осінній призов

Облвійськкоми повинні забезпечити максимальну якість осіннього призову, приймаючи в першу чергу тих, хто сам хоче служити.

Облвійськкоми повинні забезпечити максимальну якість осіннього призову, приймаючи в першу чергу тих, хто сам хоче служити.

Про це міністр оборони Степан Полторак повідомив на брифінгу в Харкові, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Завдання, яке отримали обласні військові комісари, полягає в тому, щоб провести якомога краще та якісніше цей відбір. У першу чергу закликати тих хлопців, які виявили бажання проходити службу. Звичайно, якщо таких буде мало, будемо закликати на строкову службу всіх, хто підлягає призову», – сказав міністр.

Разом з тим, міністр дав зрозуміти, що виступає проти так званого «вуличного призову: «Я глибоко переконаний, що призов на військову службу повинен бути проведений відповідно до закону України. Закони України повинні виконувати не тільки ті, хто закликає, але й ті, хто підлягає призову. Роботу за призовом потрібно проводити дуже і дуже якісно та обережно, враховуючи, що нам потрібні в першу чергу люди, які мотивовані, які хочуть нести службу та захищати свою країну, а не ті, які біжать від проблем. Користь від таких службовців, які призиваються насильно, невелика».

Степан ПолторакМіністр оборони України
Полторак запевнив, що до кінця 2015 року на озброєння ЗСУ надійде ще 31 танкСказано 19 вересня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

Він нагадав про те, що призовний вік збільшений з 18 до 20 років, а також, що солдатів-строковиків заборонено направляти в зону бойових дій.

Коментуючи інформацію місцевих ЗМІ та користувачів соцмережі про те, що в Харкові знову з'явилися випадки «вуличного призову», Полторак сказав: «Мені сьогодні вранці повідомили, що тут є якась проблема з призовом. Я сьогодні буду працювати в обласному військкоматі, я перевірю інформацію, розберуся, подивлюся та підкоригую цю роботу».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...