У Полторака займуться активним пошуком добровольців

Міністр оборони України Степан Полторак дав доручення про створення територіальних центрів вербування та комплектування, фахівці яких будуть займатися активним пошуком добровольців.

Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони, передає «Слово і Діло».

«Вивчаючи досвід проведення АТО, керівництво Міністерства оборони України дійшло висновку, що найбільш ефективними у виконанні бойових завдань є військовослужбовці, які добровільно вирішили вступити до лав Збройних Сил України», – зазначають у оборонному відомстві.

У зв'язку з цим було прийнято рішення про створення територіальних центрів вербування. Фахівці таких центрів будуть займатися активним пошуком громадян України, які добровільно виявляють бажання проходити військову службу в Збройних Силах України, кажуть в МО.

До проведення першого експериментального етапу діяльності центрів Міноборони планує залучити «найбільш авторитетних військовослужбовців» бригад Збройних Сил України, які мають досвід службової діяльності в АТО. «Вони будуть інформувати місцеві громади про службу у Збройних Силах України, шукати патріотично налаштовану молодь, готову на добровільних засадах вступити до лав армії та захищати Батьківщину», – повідомили в прес-службі.

Раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що українці йдуть на службу навіть без повісток. За словами Глави держави, з початку мобілізації 20 січня, всього за тиждень добровольцями зголосилися на службу дві з половиною тисячі патріотів.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...