Електронні закупівлі вже допомогли Міноборони заощадити 96 млн грн

Із загальних 6,7 млрд грн, на які з червня 2015 року Міністерство оборони уклало тендерних угод, економія на електронних закупівлях склала 96 млн грн.

Із загальних 6,7 млрд грн, на які з червня 2015 року Міністерство оборони уклало тендерних угод, економія на електронних закупівлях склала 96 млн грн.

Про це повідомила начальник управління комунікацій та преси відомства Оксана Гаврилюк, передає «Слово і Діло» з посиланням на «УНН».

«Міністерство оборони продовжує закупівлі на електронному майданчику державних закупівель Prozorro. Так з 29 вересня цього року оборонне відомство уже провело 144 електронні закупівлі. Завдяки конкурентному середовищу електронних торгів вдалось заощадити близько 96 млн грн. Підписано 81 договір та акцептовано пропозиції ще за 63 електронними тендерами. Економія від закупівель складає 96 млн грн», – підсумувала Гаврилюк.

Степан ПолторакМіністр оборони України
Полторак обіцяє, що для армії будуть закуплені найкращі засоби спецзв'язкуСказано 3 липня 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

Чиновниця також повідомила, що в статусі кваліфікації перебуває ще 163 електронних тендери на 1,17 млрд грн, на яких Міністерство оборони планує зекономити ще 144 млн грн. Сумарний обсяг коштів, на які оборонне відомство уклало угоди з червня цього року, склав 6,7 млрд грн.

Нагадаємо, що станом на середину серпня обсяг зекономлених на електронних закупівлях коштів у Міноборони сягав 61,7 млн грн.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...