Турчинов обіцяє, що електронні перепустки в зону АТО запрацюють з 7 липня

Читать на русском
Секретар РНБОУ заявив, що електронна система пропускного режиму в зоні проведення АТО повноцінно запрацює вже з 7 липня.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що електронна система пропускного режиму в зоні проведення АТО повноцінно запрацює вже з 7 липня.

Про це він сказав під час наради щодо пропускного режиму через лінію зіткнення в зоні проведення АТО, передає «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу РНБО.

«На пропускних пунктах в зоні проведення АТО з 7 липня поточного року буде запроваджено електронну систему пропускного режиму», – пообіцяв Турчинов, пояснивши, що для отримання перепусток громадянам не потрібно буде безпосередньо контактувати з тими, хто надає дозволи.

За його словами, заяву можна буде надати звичайною або електронною поштою, або ж заповнити бланк в координаційних центрах, «залишивши заявку в спеціальній скриньці». До слова, відповідні заявки автоматично перевірятимуться в базах силовиків на предмет «скоєння кримінальних злочинів, участі у бандформуваннях чи співпраці з терористами».

«У разі підтвердження даної інформації, причетних до злочинів арештовуватимуть під час перетину блокпостів», – зазначив Турчинов. При цьому він зазначив, що громадяни, які пройдуть електронну перевірку та отримають відповідне повідомлення, зможуть безперешкодно перетинати блокпости лише за паспортом громадянина України.

Нагадаємо, паперові перепустки в зону АТО скасували 17 червня. Як повідомили в штабі антитерористичної операції, для перетину лінії розмежування досить направити інформацію по електронній пошті, отримати підтвердження її обробки та повідомлення про дозвіл.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: