День захисника України: МОЗ організовує пункт збору крові для військових

Бажаючі зможуть допомогти бійцям: за адресою місто Київ, вулиця Грушевського, 7 з 10:00 до 14:00 буде організовано пункт збору крові для поранених військовослужбовців.

Завтра, 13 жовтня, Міністерство охорони здоров'я України організує пункт здачі крові для поранених українських військових.

Про це повідомили в прес-службі МОЗ, передає «Слово і Діло».

«День захисника – знаковий для кожного українця день, особливо в умовах війни на сході нашої країни. Цього дня нас переповнюють спогади про героїв, які загинули на сході, й водночас вдячність і гордість за захисників України всіх часів, а також надія на перемогу, мир і життя», – зазначили у відомстві.

Пройти реєстрацію можна за посиланням.

Польські військові закінчили навчання українців на Яворівському полігоніВ Україні завершилося двомісячне навчання. Крім поляків у підготовці українців брали участь військові з США, Канади та Литви.

Бажаючі зможуть допомогти бійцям: у будівлі Міністерства (місто Київ, вулиця Грушевського, 7) з 10:00 до 14:00 буде організовано пункт збору крові для поранених військовослужбовців. Також відкрита реєстрація.

Крім того, цього дня в МОЗ пройдуть дві фотовиставки («Україна під час війни» та «УПА. Історія нескорених») та лекція директора Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича.

Раніше повідомлялося, що п'ятьох українських військових заочно судитимуть за держзраду.