Українські фермери отримають доступ до найбільшого ринку світу – Кутовий

В результаті поглиблення співпраці України та Офісу торгового представника США українські фермери зможуть отримати прямий доступ до найбільшого ринку світу.
Тарас Кутовий

Українські фермери зможуть мати доступ до найбільшого ринку світу – ринку Сполучених Штатів, що стане можливим завдяки плідній співпраці України та Офісу торгового представника США.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Міністерства аграрної політики України.

«В результаті поглиблення співпраці України та Офісу торгового представника США українські фермери зможуть отримати прямий доступ до найбільшого ринку світу», – заявив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі із заступником торгового представника США Елізабет Хефнер і представниками посольства США в Україні.

Тарас КутовийМіністр аграрної політики та продовольства України
Кутовий має намір найближчим часом створити законопроект про розвиток аграрної галузіСказано 11 травня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

Як повідомлялося раніше, українські фермери зможуть отримати обіцяні 450 млн грн державної допомоги до кінця осені поточного року, але за умови, що Верховна Рада ухвалить відповідні зміни до Держбюджету.

«Слово і Діло» зафіксувало 38 обіцянок Тараса Кутового, 8 з яких він виконав. Коефіцієнт відповідальності міністра – 21%. Із повним переліком обіцянок політика можна ознайомитися на сторінці.