Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Прем'єр-міністр України

Шмигаль у програмі уряду обіцяє переглянути стимули до сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

12 червня 2020 року прем'єр-міністр України вніс до Ради програму діяльності уряду. Керівник уряду Денис Шмигаль у програмі уряду обіцяє переглянути стимули до сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Не виконано
Сказано 12 червня 2020 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68573
  • Лист Мінсоцполітики
  • Лист Мінсоцполітики

Результат

З листів Мінсоцполітики від грудня 2020 року та листопада 2021 року стало відомо, що запровадження з березня 2020 року вимушених безпрецедентних заходів із запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 значно дестабілізувало економічну ситуацію в країні. Мінсоцполітики зупинило роботу в напрямку перегляду стимулів до сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до стабілізації економічної ситуації в країні.

Враховуючи те, що другий рік поспіль не забезпечується перегляд стимулів до сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, обіцянці присвоєно статус «не виконано».