Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Слуга народу"
  • Заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики

Дубінський пообіцяв не голосувати за зміни до бюджету

7 квітня 2020 року народний депутат України Олександр Дубінський пообіцяв не голосувати за зміни до бюджету. "Ми, як парламент, повинні вже в п'ятницю проголосувати зміни до бюджету... Х*й ми там проголосуєм, це по перше. Коли секвестром бюджету забирають гроші у регіонів, скорочується можливість місцевої влади збирати податки на інфраструктурні проекти. Відміняється будівництво мостів, доріг, аеропортів, шкіл, садочків і об'єктів інфрастурктури... Якщо це буде виглядати так - я особисто голосувати не буду. Я не можу проголосувати за те, щоб залишити свій народ без грошей", - заявив він (відео 8:25-9:40).
Не виконано
Сказано 7 квітня 2020 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=AR4vIyuALFA&feature=youtu.be
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=5172
  • https://www.slovoidilo.ua/2020/04/13/infografika/polityka/zminy-derzhbyudzhetu-menshe-koshtiv-miscevi-vybory-osvitu-rehionax

Результат

13 квітня 2020 року ВРУ прийняла зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік". Законопроект №3279-д передбачає наступне: більш ніж удвічі скоротять субвенцію на проведення місцевих виборів, з 2,2 млрд грн до 1 млрд. Крім того, зменшено субвенції місцевим бюджетам на освіту: на створення навчально-практичних центрів професійно-технічної освіти, на забезпечення загальної середньої освіти «Нова українська школа», на реалізацію програми «Здібна школа для кращих результатів», на поліпшення соціального захисту деяких категорій вчителів. У новому проєкті бюджету-2020 повністю відмовилися від субвенцій на розвиток системи екстреної медичної допомоги, на будівництво біатлонного комплексу в Івано-Франківській області, на підтримку розвитку об'єднаних територіальних громад. Народний депутат проголосував "за", обіцянка отримує статус "не виконано".