Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Гройсман зобов'язаний здійснити перехід до нової функціональної системи ЗСУ відповідно до стандартів НАТО

14 квітня 2016 року Верховна Рада України призначила прем’єр-міністром України Володимира Гройсмана. Програма діяльності Кабміну зобов'язує Володимира Гройсмана здійснити перехід до нової функціональної системи Збройних Сил України відповідно до стандартів НАТО (STANAG), зокрема, створити швидкі сили реагування та підрозділи з високотехнологічним озброєнням.
Не виконано
Сказано 14 квітня 2016 р.

Джерело

  • http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1099-19#n7
  • http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248958510
  • https://www.slovoidilo.ua/promise/43777.html
  • https://www.slovoidilo.ua/promise/43777.html
  • https://www.slovoidilo.ua/promise/43777.html
  • Заява про відставку

Результат

У червні 2016 року президент України Петро Порошенко схвалив рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року «Про Стратегічний оборонний бюлетень України». Відповідно до додатку №1 «Матриця досягнення стратегічних цілей і виконання основних завдань оборонної реформи», терміни запровадження функціональної системи Збройних Сил України відповідно до стандартів НАТО (STANAG) закінчуються з початком 2021 року.

Відповідно до листа Міноборони від 22 березня 2019 року, паралельно з трансформацією Генштабу проводяться аналогічні заходи по всій вертикалі органів військового управління. Здійснюється оптимізація структури ЗСУ. Продовжується набуття оперативних та бойових спроможностей ССО ЗСУ. З урахуванням стандартів НАТО здійснюється розробка керівних документів з питань функціонування, підготовки, застосування та забезпечення ССО ЗСУ.

20 травня 2019 року прем'єр-міністр Володимир Гройсман подав у відставку.

Враховуючи те, що перехід до нової функціональної системи ЗСУ триває, обіцянка отримує статус «не виконано».