Железняк Ярослав Іванович

Народний депутат України
Комітет ВР підтримав кандидатуру Шевченка на посаду голови Нацбанку

У четвер, 16 липня, фінансовий комітет Верховної ради розглянув постанову про призначення нового голови Національного банку. Новим главою НБУ пропонують призначити Кирила Шевченка.

У комітет ВР внесли постанову про призначення нового очільника НБУ

На розгляд фінансового комітету Верховної ради внесли постанову про призначення нового глави Національного банку. Новим главою НБУ пропонують призначити Кирила Шевченка.

У Раді з'явився проєкт постанови про звільнення Авакова

У Верховній раді 5 червня зареєстрували проєкт постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ України.

Під Кабміном протестують підприємці

У середу, 29 квітня, під Кабінетом міністрів представники малого та середнього бізнесу проводять акцію протесту та вимагають послабити карантинні заходи.

Комітет ВР розглянув усі поправки до «антиколомойського закону»

Фінансовий комітет Ради 27 квітня завершив розгляд всіх 16,5 тисячі поправок до законопроекту про банки й рекомендує його до другого читання.

Комітет Ради пройшов третину правок до закону про банки

Комітет Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики в середу, 22 квітня, розглянув майже 6 тис. З-понад 16 тисяч поправок до банківського закону.

Комітет ВР за день розглянув 15% поправок до закону про банки – нардеп

Профільний комітет Ради розглянув 15% поправок до банківського законопроекту і продовжить роботу в середу, 22 квітня.

Комітет ВР розгляне «антиколомойський закон» після Великодня

Антиколомойський закон сьогодні розглянув підкомітет Ради. На засіданні всі 16 тисяч правок розділили на 63 абзаци. Очікується, що банківський комітет розгляне закон 21 квітня.

Рада може зібратися на позачергове засідання в понеділок – ЗМІ

ВР може зібратися на позачергове засідання в понеділок, 13 квітня. На голосування винесуть допрацьовані зміни до держбюджету. Чи встигнуть підготувати до розгляду в цілому закон про банки - невідомо.

До законопроекту про банки подали 16 тисяч правок – Железняк

До другого читання законопроекту про банки подали 16 тисяч правок. Написав перший заступник голови комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк у Facebook.

Перше засідання ВРУ: онлайн-трансляція

У парламенті, в четвер, 29 серпня, розпочнеться о 10-й урочисте засідання ВР з нагоди складення присяги новообраними народними депутатами.