Володін Василь Геннадійович

Володін Василь Геннадійович
  • Голова Київської обласної державної адміністрації
Читати про політика

Досьє

Народився 15 квітня 1979 року в с. Корсунка Черкаської області.

Трудову діяльність розпочав у 2002 році на посаді менеджера з питань зовнішньоекономічної діяльності приватного підприємства «Укрфермерпостач», м. Київ.

У 2003-2004 роках обіймав посади заступника директора ТОВ «Торговий дім «Дівіко» та ТОВ «Група компаній «УКРАГРО» (за сумісництвом), м. Київ.

У березні 2004 року розпочав роботу на державній службі із посади головного спеціаліста відділу з питань оподаткування управління з питань оподаткування та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту фінансового законодавства Міністерства юстиції України, де пропрацював до 2006 року на різних посадах.

У 2006-2010 роках - працював у Державному агентстві України з інвестицій та інновацій. Займаючи посади від заступника начальника Юридичного управління – начальника відділу фінансового законодавства та розвитку ринків капіталу до директора Юридичного департаменту Державного агентства.

У 2010 році - став заступником генерального директора Державного підприємства «Державна інвестиційна компанія».

У 2011 року - заступником Голови Спостережної Ради Публічного акціонерного товариства «Український банк реконструкції та розвитку».

У 2012-2019 роках обіймав посаду директора Департаменту правового забезпечення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

До 20 грудня 2019 року –  виконуючий обов’язки генерального директора Державного підприємства «Електронмаш».

З 20 грудня 2019 року -  заступник голови Київської облдержадміністрації.

10 березня - 17 червня 2020 року - виконуючий обов’язки голови Київської облдержадміністрації.

З 17 червня 2020 року - голова Київської обласної державної адміністрації.

Освіта

У 2001 році - здобув вищу освіту, закінчивши Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «Міжнародні відносини», кваліфікація «Спеціаліст з міжнародних відносин. Перекладач».

Новини

Зеленський затвердив Володіна головою Київської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив Василя Володіна головою Київської обласної держадміністрації.

Рівень відповідальності