Самардак Григорій Вікторович

Самардак Григорій Вікторович
  • Голова Запорізької обласної ради
Читати про політика

Досьє

Народився в місті Донецьк.

1993 - 1995 рр. - Державна податкова інспекція по Донецькій області - державний податковий інспектор відділу валютного контролю.

1995 - 1996 рр. - Державна податкова інспекція в Запорізькій області - державний податковий інспектор, старший державний інспектор валютної інспекції.

1996 - 1997 рр. - Державна податкова адміністрація у Запорізькій області - старший державний податковий інспектор, головний державний податковий інспектор відділу по контролю за валютними операціями управління валютного контролю.

09. - 12.1997 р. - Державна податкова адміністрація у Запорізькій області - головний державний податковий інспектор відділу по контролю за оподаткуванням доходів резидентів та нерезидентів зовнішньоекономічної діяльності управління валютного контролю.

12.1997 р. - 05.1998 р. - ТОВ «Спільне українсько-китайських підприємство «Тімагена» - фінансовий директор.

1998 - 2001 рр. - Акціонерний комерційний банк «Індустріалбанк» - начальник кредитного управління, начальник відділу активно-пасивних операцій, начальник управління фінансового менеджменту.

2001 - 2002 рр. - Запорізька обласна державна адміністрація - заступник начальника головного управління - начальник управління з питань паливно-енергетичного комплексу головного управління промисловості, енергетики, транспорту і зв'язку.

2002 - 2003 рр. - Запорізька обласна державна адміністрація - заступник голови.

2003 - 2005 рр. - Запорізька обласна державна адміністрація - перший заступник голови.

2005 - 2009 рр. - Акціонерний комерційний банк «Індустріалбанк» - заступник голови правління, директор департаменту корпоративних та інвестиційних операцій.

2009 - 2014 рр. - ВАТ «Акціонерний комерційний банк «Індустріалбанк» - заступник голови правління.

23.04.2014 р. - 06.04.2015 р. - Запорізька обласна державна адміністрація - перший заступник голови.

28.10.2014 р. - 21.02.2015 р. - Запорізька обласна державна адміністрація - виконуючий обов'язки голови.

06.04.2015 р. - 18.12.2015 р.  - Запорізька обласна державна адміністрація - голова.

З 15.12.2015 р. - голова Запорізької обласної ради.

Освіта

Донецький комерційний інститут (Донецький національний університет економіки та торгівлі ім.Туган - Барановського), 1993 р., економіст - організатор.

Рівень відповідальності