Без підвищення пенсій і зарплат ВР не підтримає зміни до бюджету – Томенко

Народний депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка» Микола Томенко заявив, що парламент не проголосує за зміни до бюджету, якщо не буде врахована підтримка охорони здоров'я, освіти та індексація пенсій і зарплат.

Про це він заявив сьогодні в ефірі Черкаської ОДТРК «Рось», інформує «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу «БПП».

На думку Томенка, якщо уряд хоче, щоб Держбюджет відповідав вимогам МВФ, то «абсолютна більшість депутатів» виходить з того, що бюджет в першу чергу потрібно привести у відповідність «з тими кричущими проблемами у соціальній та гуманітарній сфері, які є на сьогодні в Україні».

«Якщо у бюджеті не будуть уточнені параметри та збільшено фінансування на охорону здоров’я, освіту та загалом гуманітарну сферу, а також не будуть  чітко визначені механізми індексації мінімальної пенсії та заробітної плати, я не бачу можливості, щоб уряд знайшов у сесійній залі парламенту підтримку змін до бюджету у 226 голосів», – заявив Томенко.

Тому, за його словами, вже сьогодні необхідно говорити не просто про те, що Верховна Рада повинна зібратися і одним голосуванням вирішити питання змін до бюджету. «Сьогодні необхідно працювати над цими змінами і шукати баланс між тими позиціями, про які говорить Міжнародний валютний фонд, і тими, які вимагає українське суспільство», резюмував Томенко.

Нагадаємо, 9 лютого Кабінет міністрів України звернувся до Верховної Ради з проханням розглянути на позачерговому засіданні питання змін до Державного бюджету на 2015 рік. Невідкладність цього питання віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко пояснив переговорами з МВФ.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...