Депутати підтримали прохання Москаля і змінили межі Луганської області

Читать на русском

Верховна Рада України прийняла проект постанови «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Новоайдарського і Слов'яносербського районів Луганської області» за основу і в цілому.

Зокрема, законопроект № 5115 авторства голови Луганської області Геннадія Москаля підтримали 236 народних обранців, передає кореспондент «Слова і Діла».

Раніше в парламенті були зареєстровані проекти постанов про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області. Так, перепідпорядкувати пропонувалось селища і міста, які не в змозі забезпечувати роботу бюджетної сфери через окупацію бойовиками.

Так, територію Новоайдарського району збільшили на 30 тис. га земель за рахунок Слов'яносербського району. Також постанова змінює межі Перевальського та Попаснянського районів Луганської області, збільшуючи територію Попаснянського району на 14 тис. 174 га земель.

Губернатор Луганської області та автор законопроекту Геннадій Москаль, виступаючи в парламенті, заявив, що зміна кордонів необхідно для того, щоб люди на звільнених територіях могли отримувати пенсії, соціальні виплати та зарплати.

«Сталося так, що сестра опинилась в одному селі, окупованому сепаратистами, а брат - в іншому селі чи населеному пункті, де встановлений контроль української влади. Але не працюють казначейства. Люди не можуть отримати зарплати і пенсії. А з квітня не працюють вчителі і лікарі! Тому ці рішення - за виживання!», - звернувся до народних депутатів Москаль.

Читайте також: Москаль хоче перенести Луганську ОДА в Сєвєродонецьк

Нагадаємо, головою Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль був призначений 18 вересня поточного року.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: