Симоненко обіцяв карати за брехню всіх, крім себе

Читать на русском

28 грудня 2012 лідер КПУ і нинішній кандидат в президенти України Петро Симоненко пообіцяв, що його партія буде стежити за виконанням передвиборчих обіцянок всіх представників влади, і вимагатиме відставки тих, хто їх не виконає.

Відзначимо, що Петро Симоненко так і не виконав своєї обіцянки, оскільки фракція КПУ не проголосувала 3 грудня 2013 року за висловлення недовіри Кабміну на чолі з Миколою Азаровим. Хоча в останнього, за даними системи «Слово і Діло», було зафіксовано 265 невиконаних обіцянок.

У той же час, ряд невиконаних обіцянок є й у самого кандидата на посаду глави держави. Так, в листопаді 2012 року Симоненко заявив, що Компартія буде діяти в парламенті як самостійна політична сила, і не буде вступати в коаліції чи підписувати договори про створення більшості. У підсумку, за результатами першої сесії Верховної Ради VII скликання в парламенті було сформовано фактичну більшість, яка складалася з фракцій Партії регіонів і КПУ.

Також лідер комуністів 5 жовтня 2012 року повідомив, що однією з перших законодавчих ініціатив КПУ буде прийняття Закону про націоналізацію. Але, станом на грудень 2013 року внесений законопроект «Про повернення майна базових галузей національної економіки, що знаходяться у власності громадян і юридичних осіб, у власність держави (націоналізацію)» не голосувався в парламенті і все ще чекав розгляду.

Системою «Слово і Діло» зафіксовано 107 обіцянок Петра Симоненка, з яких йому вдалося виконати лише 8. Ще 15 обіцянок політика виконані не були. Решта 84 його заяви поки знаходяться в процесі реалізації.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...