Клюєв співпрацюватиме з владою, щоб уникнути відповідальності за вбивства

Читать на русском

Екс-глава президентської адміністрації Андрій Клюєв закликав лідерів міжнародної спільноти стати гарантом об'єктивного розслідування подій в Україні, які призвели до людських жертв.

Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

Клюєв повідомив, що через звинувачення у його причетності до трагічних подій його життя і життя членів його родини перебувають під загрозою.

«Я з усією відповідальністю заявляю, що не тільки не причетний до цієї трагедії, а й намагався всіма силами їй запобігти. Я також заявляю про свою готовність повноцінно співпрацювати з відповідними компетентними органами для встановлення істини», - йдеться в заяві.

За словами Клюєва, зараз «важливо уникнути полювання на відьом». Він закликав утримуватися від прояву екстремістських дій.

На думку Клюєва, в Україні зараз ескаловано загрозу сепаратизму. Він закликав зберегти Україну єдиною і неподільною. Так, незважаючи на обіцянку голови Радміну Анатолія Могильова не допустити проявів екстремізму, будівлі Верховної Ради Криму і Ради міністрів АРК сьогодні вночі захопили невідомі.

Нагадаємо, що Віктор Янукович та ряд інших посадових осіб оголошені в розшук. Порушено кримінальну справу за масові вбивства мирних громадян.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: