ПР вважає, що резолюція ЄП тільки заважає владі та опозиції домовитися

Читать на русском

Перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов вважає, що резолюція Європарламенту спрямована на утруднення переговорів між владою та опозицією.

«Європа не повинна порушувати один з найголовніших принципів міжнародного права - невтручання, згідно з яким держава або група держав не мають права втручатися у внутрішні і зовнішні справи іншої держави», - цитує Чечетова прес-служба ПР.

На думку депутата, в нинішніх умовах влада і громадяни України повинні показати світовій спільноті, що здатні вирішувати внутрішні конфлікти самостійно.

Він також зазначив, що Президент Віктор Янукович відкритий до діалогу з Європою і готовий приймати допомогу в налагодженні переговорного процесу з врегулювання ситуації в Україні, але все ж він сам повинен ініціювати основні рішення на цей рахунок.

«Позиції Європарламенту та української влади єдині в прагненні до мирного врегулювання конфлікту і подальшого впровадження реформ. Але рішення про створення слідчої комісії з розслідування політичного протистояння в Україні повинен приймати Глава держави, а не третя сторона», - прокоментував нардеп.

Крім того, Чечетов вважає, що рішення по виходу з кризи потрібно шукати в чинному складі парламенту, так як вибори до Верховної Ради викличуть економічні складнощі для бюджету країни.

Водночас, народний депутат від фракції УДАР Володимир Курінний вважає, що до української влади невідворотно будуть застосовані санкції з боку європейських інституцій у разі розв'язання політичної кризи силовим, а не мирним шляхом. Таку думку він висловив після прийняття резолюції ЄП по Україні.

17 грудня 2013 року голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що парламент буде наглухо заблокований, якщо влада захоче «протягнути» через нього антиєвропейські угоди.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: