Партією Порошенка як і раніше заправляють олігархи - експерт

Читать на русском

Порошенко буде намагатись дистанціюватись від Кабміну і перекласти на них всю відповідальність, аби не втратити свої позиції взагалі.

Про це в коментарі «Cлову і Ділу» розповів політолог Олександр Дем'янчук.

«В цілому, в БПП досить багато людей, які не зовсім керовані.Тому що, перед виборами було завдання створити імідж партії, продемонструвати відкритість та близькість до народу»,- розповідає Дем'янчук.

За словами експерта, Порошенко буде намагатись дистанціюватись від Кабміну і перекласти на них всю відповідальність, аби не втратити свої позиції взагалі.

Водночас, політолог В'ячеслав Дехтієвський говорить про те, що конфлікти між Президентом та олігархами традиційні для політики.

«При правлінні і Ющенка, і Януковича  - це звична річ. Крім того, Порошенко й сам олігарх. Просто при одному режимі вплив олігархів більший, а при іншому ні. В основному питання стоїть в тому, скільки олігархи будуть віддавати президенту чи навпаки. Порошенко, однозначно зробив політично невірний крок, коли намагався посилити Верховну Раду депутатами Льовочкіна, Ахметова і в такий спосіб збалансувати позиції Коломойського», - пояснює експерт.

Проте, політичний експерт Олександр Палій вважає, що нарешті є шанс того, що в Україні вплив олігархів може бути вже не настільки сильним

«Останні події, які сталися показують те, що олігархи вже не мають того впливу. Особливо в регіонах. Навіть в тих, де розміщені їхні підприємства. Тому, гадаю, що буде курс на протидію та зменшення впливу олігархів», - каже Палій.

Читайте також: Порошенко може зробити те, на що не наважувались Кучма і Янукович

Нагадаємо, що 2 квітня 2014 року Петр Порошенко пообіцяв, що продасть концерн Roshen, якщо стане Президентом.

Він також заявив, що продасть всі свої підприємства і не буде мати до них ніякого відношення та «гарантував», що олігархи більше не матимуть впливу на українську владу. Винятком став лише «5 канал», який він продавати не збирається.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: