Смертельна ДТП під Черніговом: водію фури повідомили про підозру

У Чернігівській області водію вантажівки повідомили про підозру у скоєнні масштабної ДТП із 13 загиблими.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

«При процесуальному керівництві Чернігівської обласної прокуратури затримано водія вантажівки та повідомлено про підозру у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3. ст.286 Кримінального кодексу України)», - йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Проводиться ряд експертиз з технічного стану транспортних засобів та дорожнього покриття. Під час обшуків вилучено документи щодо експлуатаційного утримання дороги, дозволи на пасажирські перевезення маршрутним автобусом тощо.

Нагадаємо, 7 грудня близько 8 ранку на трасі Н-27 Чернігів-Грем'яч зіткнулися вантажівка та пасажирський мікроавтобус. 13 людей загинули, семеро із травмами перебувають у лікарнях Чернігова. Усі постраждалі у тяжкому стані.

У МВС прокоментували масштабну аварію на Чернігівщині та назвали попередні причини.

Сьогодні стало відомо, що водія фури затримано.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО