Радуцький припустив, що штам «Омікрон» може бути в Україні

В Україні офіційно не підтвердили жодного випадку штаму «Омікрон», однак це не означає, що можна повністю виключити його присутність.

Про це заявив голова Комітету ВР з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат із фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький, передає Укрінформ.

За його словами, зараз в Україні офіційно не підтвердили жодного випадку штаму «Омікрон». Водночас, вважає нардеп, не можна ствердно виключати його відсутність.

«Офіційно його не виявлено, але хтось може легко переносити, не здавши аналіз», - пояснив Радуцький.

Він також додав, що українські лабораторії можуть визначати новий штам коронавірусу «Омікрон», а знизити ризики нової хвилі COVID-19 та розповсюдження штаму може вакцинація.

Нагадаємо, станом на 1 грудня щонайменше 23 країни зафіксували новий штам «Омікрон».

Україна закриває в'їзд для громадян деяких країн Африки через штам «Омікрон».

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО