Дітям-сиротам можуть дозволити жити в прийомних сім'ях до 23 років

В Україні хочуть дозволити дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які мають інвалідність, жити в прийомних сім'ях до 23 років.

Відповідний законопроект №3594 вніс до Верховної ради глава Кабміну Денис Шмигаль, повідомляється на сайті парламенту.

Зараз закон обробляється в комітеті.

Документ пропонує змінити Сімейний кодекс і ЗУ «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Дані зміни дозволять дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які мають інвалідність, проживати і виховуватися в прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу до 23-річного віку.

При цьому дозвіл на проживання буде діяти незалежно від того, навчаються вони в установах професійної (професійно-технічного) освіти, установах вищої освіти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні хочуть на 50% збільшити розмір соціальної допомоги дітям з інвалідністю, які постраждали від вибухонебезпечних предметів.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО