У РПЦ відреагували на підписання угоди між Україною і Вселенським патріархатом

Голова синодального Відділу по взаєминах РПЦ із суспільством та ЗМІ Володимир Легойда заявив, що угода про співпрацю між Україною і Константинопольським патріархатом, підписана президентом Петром Порошенком і патріархом Варфоломієм, не означає створення єдиної помісної церкви.

За його словами, «всі ці конкордати» української влади з Фанаром нічого не змінюють для мільйонів віруючих в Україні, повідомляє «Слово і Діло».

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко і Вселенський патріарх Варфоломій в Стамбулі підписали угоду про співпрацю та взаємодію між Україною і Константинопольським патріархатом.

Також нагадаємо, патріарх Варфоломій відповів на реакцію РПЦ щодо автокефалії.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО