Київ атакували балістикою, у Дніпрі, Кривому Розі лунали вибухи: що відомо

Читати російською
фото умовне: Getty Images

У ніч на 30 липня російські війська розпочали масовану повітряну атаку по Україні. Вибухи лунали в Києві, Дніпрі, Кривому Розі та інших містах.

Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ.

Близько 01:07 було оголошено про ракету в напрямку Києва, а вже за хвилину – про ще кілька ракет, які летіли на столицю.

О 01:10 Повітряні сили попередили про ракету на Дніпро, а за хвилину – про загрозу для Кривого Рогу.

Згодом військові повідомили про швидкісну ціль на Харківщині, яка рухалася курсом на Дніпро, а мешканців Кривого Рогу закликали негайно пройти до укриттів.

О 01:22 Повітряні сили наголосили, що загроза застосування балістичного озброєння зберігається, та закликали не залишати укриття до відбою тривоги.

Крім ракетної небезпеки, зафіксовано рух кількох груп ударних безпілотників: одна прямувала з Полтавської області у напрямку Черкаської та Кіровоградської областей, інша – з Чернігівщини на північ Київської області.

Також військові повідомили про швидкісну ціль у напрямку Кропивницького.

Тим часом мер Києва Віталій Кличко повідомив, що російські війська завдають ударів по столиці балістичними ракетами.

«Ворог б'є по столиці балістикою. Загроза подальшої атаки триває. Перебувайте в укриттях!» – написав Кличко.

Також за словами мера Києва, у Святошинському районі, внаслідок падіння уламків, сталося загоряння на території нежитлової забудови, а також повідомляється про пожежу на території нежитлової забудови на Оболоні.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що в ніч на 30 липня росія може завдати масованого удару по території України. За його словами, російські війська підготувалися до можливої атаки ще декілька днів тому.

Також у Повітряних силах до цього повідомляли, що ворог накопичив ракети для масованого удару по Україні.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: