Прем'єр-міністерка Юлія Свириденко розповіла про перші результати програми «3000 км Україною», яка передбачає можливість безкоштовного оформлення залізничних квитків на низку внутрішніх маршрутів.
Заява була опублікована в Telegram.
Скільки людей перевозить УЗ у війну та яких збитків зазнаєВиживає під обстрілами, але працює в мінус. Пасажирські перевезення Укрзалізниці залишаються збитковими, хоч обсяги пасажирських перевезень потрохи зростають.
Свириденко розповіла, що програму активували вже близько 300 тисяч українців. З моменту старту 3 грудня у межах ініціативи оформлено понад 24 100 залізничних квитків.
Найбільш активно цією пропозицією скористалися волонтери, студенти, а також діти та сім'ї з прифронтових територій.
«Найпопулярніші напрямки: Київ – Конотоп, Київ – Миколаїв, Харків – Київ, Одеса – Дніпро, Дніпро – Львів. Ініціатива працює у тестовому режимі у поїздах з та у прифронтові регіони», – додала прем'єр.
Нагадаємо, на першому етапі програми «3000 км Україною» квитки доступні на 18 напрямків. Українці зможуть здійснити до чотирьох поїздок сумарною дистанцією 3000 км.
Варто також зазначити, що наприкінці листопада Укрзалізниця оголосила новий графік руху на 2025-2026 роки: додали 11 нових маршрутів та понад 40 рейсів до Карпат. Також оновлено напрями та запуск погодинного руху між Києвом та Львовом.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS
та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»