ГУР та рух опору ліквідували групу російських десантників у Ставрополі

Читать на русском
Фото: росЗМІ

У російському Ставрополі ввечері 22 жовтня пролунав вибух, внаслідок якого вдалося ліквідувати трьох десантників 247-го Кавказького козачого полку ПДВ рф.

Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки.

Там розповіли, що операцію було проведено спільно з силами Руху визволення Кавказу. Інцидент стався поблизу контрольно-пропускного пункту військової частини №54801, розташованої у самому центрі міста.

Знищені військові брали активну участь у бойових діях проти України з 2014 року, зокрема під час повномасштабного вторгнення, та причетні до воєнних злочинів проти цивільного населення.

«ГУР МО України нагадує – за кожен скоєний проти українського народу воєнний злочин буде справедлива відплата», – зазначили у розвідці.

Нагадаємо, нещодавно українська розвідка повідомила про успішну операцію на території росії, в результаті якої було знищено підполковника Росгвардії, його помічника і водія.

А до того розвідники ліквідували російських операторів БПЛА під час спецоперації в Мелітополі.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: