Рубіо розкритикував владу ФРН за рішення визнати «Альтернативу для Німеччини» правоекстремістською

Читать на русском
Фото: AP

Держсекретар США Марко Рубіо розкритикував рішення німецької влади віднести партію «Альтернатива для Німеччини» до правоекстремістських. Він стверджує, що такі дії дозволять влаштовувати стеження за опозицією.

Заява була опублікована в соцмережі X.

«Це не демократія – це замаскована тиранія. По-справжньому екстремістською є не популярна «АдН», яка посіла друге місце на недавніх виборах, а смертоносна політика імміграції через відкриті кордони, проти якої виступає «АдН», – написав Рубіо.

Американський політик також закликав німецький уряд «змінити курс» та скасувати це рішення.

Нагадаємо, що сьогодні федеральне відомство з охорони конституції Німеччини віднесло партію «АдН» до правоекстремістських на федеральному рівні. Стверджується, що заяви та позиції партії порушують принцип людської гідності.

На останніх парламентських виборах у Німеччині, які відбулися у лютому, партія «Альтернатива для Німеччини» посіла друге місце, здобувши 20,8% голосів. При цьому вже після виборів політсила вперше в історії випередила консервативний блок ХДС/ХСС та очолила рейтинг партій на національному рівні.

Раніше кандидатка в канцлери від «АдН» Аліса Вайдель заявляла, що хоче відновити відносини з росією.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: