Колишньому нардепу від «Партії регіонів» повідомили про підозру в держзраді та виправдовуванні збройної агресії рф проти України.
Про це повідомили в Офісі генпрокурора 11 грудня.
Відомство не називає ім'я нардепа, але, судячи з фото, йдеться про Вадима Колесніченка.
«Народному депутату України IV-VII скликань від «Партії регіонів» повідомлено про підозру у державній зраді, розпалюванні національної ворожнечі та виправдовуванні збройної агресії рф проти України (ч. 2 ст. 111, ч. 2 ст. 161, ч. 3 ст. 436-2 КК України)», – сказано в повідомленні.
За даними слідства, підозрюваний у 2014 році достроково склав повноваження депутата та виїхав до Севастополя. Там він активно сприяв анексії Криму та Севастополя, а в подальшому влаштувався радником в окупаційну адміністрацію. Після цього ексвисокопосадовець балотувався на посаду так званого «губернатора Севастополя».
Також повідомляється, що з початку повномасштабного вторгнення підозрюваний продовжив надавати допомогу представникам рф у проведенні підривної діяльності проти України.
Він публічно виступав в медіа, поширюючи наративи держави-агресора, зокрема заперечував українську державність, виправдовував та підтримував збройну агресію рф проти України, принижуючи український народ.
Нагадаємо, раніше було затримано колишнього депутата-регіонала, який працював на російську ФСБ. Ще одного колишнього нардепа-регіонала затримали при спробі втечі з України.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»