ВАКС затвердив угоду з ексдепутатом Тернопільської облради

Читать на русском
Антикорупційний суд затвердив угоду зі слідством, на яку пішов колишній член органу місцевого самоврядування.
Олег Щигольфото: tepravda.te.ua

Вищий антикорупційний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену з колишнім депутатом Тернопільської обласної ради Олегом Щиголем. Його оштрафували на 68 тисяч гривень та заборонили обіймати певні посади протягом 2 років.

Про це повідомляють прес-служби ВАКС та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

В органах не називають прізвища обвинуваченого, проте, за інформацією «Слово і діло», йдеться про саме про Щиголя. Його обвинувачували за частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу України. За це правопорушення передбачено покарання у виді штрафу від 17 000 до 68 000 грн або пробаційного нагляду на строк до 3 років, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

«ВАКС затвердив угоду про визнання винуватості у справі щодо вимагання та отримання неправомірної вигоди колишнім депутатом Тернопільської облради. Ухваленим вироком колишнього депутата Тернопільської облради, визнано винуватими у вчиненні нетяжкого кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України. Засудженому призначено покарання у виді штрафу у розмірі чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 68 тис. грн, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, на строк 2 роки», – інформує ВАКС.

Суд зазначив, що ексдепутат також придбав та передав до 4 механізованого батальйону Окремої Президентської бригади інтерактивну панель SMART Board GX165-V3. У САП додали, що обвинувачений уже перерахував 600 тис. грн на потреби Збройних сил України і зобов'язаний ще внести 400 тис. грн.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру депутату Тернопільської облради від партії «Довіра» Олегу Щиголю. Як встановило слідство, у січні 2024 року посадовець запропонував військовослужбовцю Збройних сил України посприяти у виділенні йому матеріальної допомоги на лікування. За це після надходження коштів на банківську картку він повинен був віддати чиновнику половину суми. Пізніше його заарештували.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: