Апеляція залишила в ВАКС справу ексголови Тернопільської облради

Читать на русском
Апеляційна інстанція залишила без задоволення клопотання захисника колишнього очільника обласної ради про направлення справи до іншого суду.
фото: Facebook

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила в ВАКС кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка в одержанні неправомірної вигоди та незаконному зберіганні боєприпасів.

Таке рішення 16 травня ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд продовжив до 15 березня цілодобовий домашній арешт Головка. Пізніше Апеляційна палата ВАКС пом'якшила йому запобіжний захід на нічний домашній арешт.

«Клопотання захисника про направлення матеріалів кримінального провадження до іншого суду залишити без задоволення. Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і оскарженню не підлягає», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, САП скерувала до суду справу ексголови Тернопільської облради Михайла Головка, першого заступника голови та заступника голови Тернопільської ОВА Ігоря Дем'янчука та Ігоря Гайдука відповідно. За версією обвинувачення, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати в цілому понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВА перед ТОВ за роботи, які вже виконані та прийняті у 2022 році.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України. Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської ОВА затримали «на гарячому» одразу після одержання ними частини обумовлених коштів, а саме понад 600 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: