Словаччина долучилася до ініціативи Чехії щодо постачання боєприпасів Україні – президент

Читать на русском
Уряд Словаччини приєднався до чеської ініціативи, спрямованої на постачання ЗСУ артилерійських снарядів.
Фото: Getty Images

Уряд Словаччини приєднався до чеської ініціативи, спрямованої на постачання ЗСУ артилерійських снарядів.

Про це повідомив президент країни Петер Пеллегріні, його цитує портал Pravda.sk.

Закупівля снарядів для України: скільки грошей обіцяли виділити союзники на ініціативу ЧехіїБлизько 14 країн обіцяли виділити кошти на ініціативу Чехії щодо закупівлі боєприпасів для України. Докладніше – на інфографіці.

За його словами, Братислава допоможе союзникам модернізувати снаряди для України, які були закуплені в рамках ініціативи.

«Завдяки нашим виробничим потужностям ми зробимо значний внесок в успіх чеської ініціативи із закупівлі боєприпасів», – сказав Пеллегріні.

Він додав, що Словаччина вже збільшила виробничі та модернізаційні лінії на своїх заводах, і що «значна частина боєприпасів» буде відновлена безпосередньо на цих підприємствах.

Нагадаємо, станом на кінець травня країни Євросоюзу та НАТО виділили для ініціативи 1,6 млрд євро. Вчора стало відомо, що Україні передали першу партію боєприпасів, закуплених по ініціативі Чехії.

Раніше ЗМІ повідомили, що до кінця поточного року союзники мають намір поставити Збройним силам України близько 500 тисяч артилерійських снарядів у рамках ініціативи Чехії.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: