Ще одне місто почало будувати підземні школи

Читать на русском
На Запоріжжі розпочато будівництво підземних шкіл на п'яти локаціях регіону. Вони зможуть навчатися майже 50 тисяч людей.
скріншот з відео

У Запоріжжі розпочалося будівництво першої у регіоні підземної школи, яка стане частиною Січового колегіуму – одного з найкращих освітніх закладів регіону. Усього школи будуть на 5 локаціях.

Про це повідомила пресслужба Запорізької ОВА.

Вісім областей України отримають гроші на облаштування укриттів у школахРегіони цього року отримають 2,5 млрд грн на будівництво укриттів у школах. Йдеться про ті області, які найближче до фронту.

«Вже розпочато будівництво підземних шкіл на 5 локаціях у Запорізькій області. Наша глобальна мета, щоб 50 тисяч учнів на території регіону змогли вийти у новому навчальному році в освітній процес офлайн», – написав Федоров.

Глава ОВА додав, що увага приділяється не лише безпеці, а й дизайну майбутньої школи, щоб дітям було затишно та цікаво, і щоб вони хотіли туди приходити.

Директор Січового колегіуму Валентина Єршова повідомила, що дітей у Січовому колегіумі майже 400, і приблизно половина з них навчається дистанційно, адже у школі немає сховища.

Підземну школу при Січовому колегіумі планують відкрити вже цього навчального року.

Школа-укриття буде розрахована на 500 осіб. Навчання проводитиметься у 2 зміни, тому освітній простір протягом дня прийматиме близько тисячі осіб.

Зазначимо, першу підземну школу почали будувати у Харкові.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Запоріжжі планують побудувати 10 «підземних» шкіл.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: