У Кабміні анонсували скорочення тривалості стабілізаційних відключень світла

Читать на русском
Кабмін планує суттєво скоротити перелік споживачів із гарантованим електропостачанням, що дозволить зменшити для всіх тривалість стабілізаційних відключень світла.
dailylviv.com

Тривалість стабілізаційних відключень електрики скоротиться найближчим часом, оскільки уряд готується суттєво зменшити список споживачів із гарантованим електропостачанням.

Про це радник прем'єр-міністра Юрій Бойко повідомив «Київ24».

У Yasno спрогнозували, скільки годин на день українці взимку будуть зі світломГендиректор Yasno вважає реальним, що взимку українці будуть зі світлом п'ять-шість годин на день. Але ситуація, за його словами, може бути й кращою.

«Зараз на завершальному етапі робота по оптимізації переліку споживачів із гарантованим електрозабезпеченням. За результатами цієї роботи, перелік має суттєво зменшитися. Це дозволить більш рівномірно розподіляти ліміт електричної енергії. Що повинно призвести до збільшення кола споживачів, які охоплюються графіками стабілізаційних відключень водночас і до зменшення тривалості таких відключень», – розповів Бойко.

Він очікує, що рішення із цього приводу буде ухвалено вже завтра.

Нагадаємо, раніше в Міненерго пояснили, як діятиме «більш справедливий» порядок розподілу електроенергії, прийнятий Кабміном.

Цього тижня ситуація в енергосистемі буде помітно складнішою – в Укренерго прогнозують частіші відключення світла для споживачів. Загалом триваліші відключення можуть бути до кінця липня.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: