Суд продовжив обов'язки ексначальнику Держгеокадстру Київщини

Читать на русском
Антикорупційний суд вчергове підтримав прохання прокурора САП про продовження строку дії обраного підозрюваним запобіжного заходу.
фото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд продовжив до 29 липня строк дії обов'язків, покладених на колишнього виконувача обов'язків першого заступника керівника ДП «Науково-дослідний та проектний інститут Землеустрою» Олега Левченка. НАБУ і САП підозрюють його в організації заволодіння понад 1200 га землі під Києвом.

Таке рішення 30 травня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд заарештував Левченка з альтернативою 3 млн грн застави. Ці кошти внесли і він вийшов з-під варти під наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатись за межі Київської області та Києва без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування із підозрюваними у цьому кримінальному провадженні та здати на зберігання закордонні паспорти. Прокурор САП просив вчергове продовжити дію обов'язків ще на два місяці.

«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на (Левченка – ред.), - задовольнити. Продовжити підозрюваному (Левченку – ред.) строк дії обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК, до 29 липня 2024 року включно», – йдеться в рішенні.

Також суд продовжив до 29 липня строк дії обов'язків, покладених на колишнього позаштатного радника ексголови Державного агентства земельних ресурсів Сергія Тимченка Євгена Сингаєвського. За нього внесли 5 млн грн застави і він вийшов під наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; повідомляти про кожне відлучення за межі Київської області; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування із підозрюваними у цьому кримінальному провадженні та здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру п'ятьом особам, серед яких голова Держрезерву Дмитро Бабак. За версією слідства, у 2018-2019 роках ці особи заволоділи майже 920 га державної землі у Фастові Київської області та близько 284 га ДП «Пуща-Водиця» поблизу міста Києва.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: