Рада створила ТСК щодо фортифікацій та закупівлі дронів

Читать на русском
Парламент створив тимчасову спеціальну комісію щодо питань облаштування укріплень та закупівлі дронів.
mil.gov.ua

Верховна рада створила тимчасову спеціальну комісію з питань використання коштів, спрямованих на облаштування фортифікаційних споруд та інженерних загороджень, а також виготовлення та закупівлю безпілотників.

Рішення підтримали 277 нардепів.

Будівництво фортифікаційних споруд в Україні під час повномасштабної війниБудівництво фортифікаційних споруд в Україні під час повномасштабної війни – на інфографіці.

ТСК очолив народний депутат від «Слуги народу» Микола Задорожний. До складу комісії увійшли ще 13 нардепів. ТСК працюватиме рік, не пізніше ніж через півроку має бути звіт перед парламентом.

ТСК має вивчити обставини та підготовку питань щодо:

  • потреб сектора безпеки та оборони у безпілотниках та формування державного замовлення на виробництво та закупівлю БПЛА;

  • аналіз практики розподілу, передачі, постачання та постановки на баланс безпілотників військовим частинам та підрозділам ЗСУ;

  • влаштування фортифікаційних споруд, інженерних загороджень на лінії зіткнення та використання коштів, виділених на їх облаштування.

Нагадаємо, з початку року уряд направив близько 38 млрд гривень на зміцнення оборонних рубежів.

Після початку наступу росіян у Харківській області постало багато питання щодо будівництва захисних споруд на кордоні. У Центрі протидії дезінформації заявили, що фортифікації справді збудовані, але не в тій близькості до кордону, де наступає ворог.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: