Вищий антикорупційний суд продовжив до 16 червня строк дії обов'язків, покладених на відстороненого заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Куценка. НАБУ і САП підозрюють його у наданні понад 650 тисяч грн неправомірної вигоди директору «Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
Таке рішення 18 квітня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».
Як відомо, суд заарештував Куценка з альтернативою 3 млн грн застави. За нього внесли ці кошти і він вийшов зі слідчого ізолятора під наступні обов'язки: прибувати на першу вимогу; (не відлучатися із Запоріжжя без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватись від спілкування з іншими підозрюваними у цьому кримінальному провадженні та свідками з приводу обставин, викладених у письмовому повідомленні про підозру; здати на зберігання закордонні паспорти та носити електронний браслет. Утім браслет ніхто не надягав на Куценка, оскільки в Національної поліції немає вільних засобів. Тож прокурор САП просив продовжити дію решти обов'язків.
«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного (Куценка – ред.) у кримінальному провадженні – задовольнити частково. Продовжити підозрюваному строк дії обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК, до 16 червня 2024 року включно», – йдеться в рішенні.
Також ВАКС продовжив до 16 червня строк дії обов'язків депутату Запорізької облради В'ячеславу Колесникову, а також до 17 червня строк тримання під домашнім арештом помічника Куценка Олександра Чижеликова. Обом скасували обов'язок носити браслет, оскільки його не надягали з тих самих причин.
Нагадаємо, НАБУ і САП викрили заступника голови Запорізької облради Владислава Куценка та ще двох осіб у спробі підкупу директора медичного закладу охорони здоров'я.
За версією слідства, протягом 2023-2024 років підозрювані неодноразово надавали одному з директорів обласної лікарні грошові кошти, аби той сприяв перемозі наперед визначених компаній в оголошених медзакладом тендерах, а також відкриттю медзакладом рахунку у визначеному банку та розміщенню на ньому коштів. 19 лютого осіб викрили «на гарячому» одразу після надання ними чергової частини неправомірної вигоди. Загальна сума неправомірної вигоди сягає понад 650 тис. грн.
ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS
та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»