Байден підписав законопроєкт щодо допомоги Україні

Читать на русском
Президент Джо Байден підписав законопроєкт щодо надання довгоочікуваної військової допомоги Україні.
Фото: Getty Images

Президент США Джо Байден 24 квітня підписав законопроєкти щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню на 95,3 млрд долларів. Постачання зброї для України розпочнеться негайно.

Про це стало відомо під час брифінгу президента США у Білому домі.

Допомога Україні від США: запит Білого дому VS ухвалений Палатою представників законопроєктЩо передбачає законопроєкт про допомогу Україні, ухвалений Палатою представників США, і чим він відрізняється від запиту Білого дому.

«Я щойно підписав законопроекти щодо оборонної допомоги. Це зробить Америку безпечнішою, це зробить світ безпечнішим. Вони нададуть життєву допомогу і нашим партнерам, щоб вони могли себе захищати та захищати свої суверенні землі. І це також інвестування в нашу безпеку», – повідомив Байден.

За його словами, США у найближчі години розпочнуть процедуру постачання військової допомоги в Україну.

«У наступні кілька годин, я зроблю все, аби передати у наші відповідні органи документи, щоб ракетні системи та інші озброєння були направлені в Україну. Це допоможе не тільки Україні, а і європейській безпеці», — сказав Байден.

Він додав, що це — «гарний день для США, Європи та світу в цілому».

Також Байден анонсував, що Штати додатково відправлять українській армії боєприпаси для ППО, артилерії, ракетних систем, та бронетехніку.

Зазначимо, після підписання законопроєкту про допомогу Україні США можуть оголосити про новий пакет озброєння та розпочати відправку вже до кінця цього тижня.

President Biden Delivers Remarks on H.R. 815, the National Security SupplementalThe White House

Нагадаємо, 20 квітня Палата представників США проголосувала за законопроєкт щодо іноземної допомоги для України. У ніч на 24 квітня за нього проголосував Сенат. Байден обіцяв негайно підписати ухвалений Сенатом законопроєкт.

Посол України в США Оксана Маркарова висловила думку, що перша частина західної зброї з пакету допомоги може надійти в Україну до кінця квітня.

CNN написало про те, що Сполучені Штати заздалегідь перекинули до країн Європи частину озброєнь із нового пакету допомоги Україні.

За даними ЗМІ, новий пакет військової допомоги США оцінюється в 1 млрд доларів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: