Поляки за добу не пропустили жодної вантажівки на трьох пунктах пропуску – ДПСУ

Читать на русском
У вівторок на трьох заблокованих пунктах у чергах біля Польщі стоять близько 600 вантажівок.
Getty Images

Польські фермери продовжують блокувати рух вантажівок на пунктах пропуску Ягодин, Рава-Руська та Угринів. Минулої доби протестувальники взагалі не пропускали вантажівки з України.

Про це у вівторок, 16 квітня, повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, передає Укрінформ.

Шмигаль про польську блокаду: впевнений, що скоро будуть хороші результатиПрем'єр-міністр Денис Шмигаль висловив сподівання, що українсько-польський кордон незабаром буде розблокований.

Станом на ранок вівторка на цих трьох заблокованих пунктах у чергах на території Польщі стоїть близько 600 вантажівок.

За словами Демченка, через Угринів поляки також не пропустили жодної машини у бік України.

Через Ягодин протестувальники пропускають на виїзд із Польщі вкрай невелику кількість вантажівок за добу. За минулий день таких було 70 при тому, що це найбільший інфраструктурний напрямок для перетину кордону вантажними автомобілями, який здатний пропускати близько 1400 вантажівок в обох напрямках.

Легкові автомобілі та автобуси вільно перетинають кордон.

При цьому черги зберігаються і на раніше розблокованих напрямках пунктів пропуску Краковець та Шегині – 900 та 450 вантажівок відповідно. Однак там відбувається інтенсивний рух як на виїзд із України, так і на в'їзд.

Нагадаємо, протести поляків та блокада кордону триває ще з минулого року. У Раді оцінили втрати України від блокади кордону у березні.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: