У додатку «Повітряна тривога» з'явилися сповіщення про наближення повітряних цілей ворога

Читать на русском
Додаток Повітряна тривога надсилатиме попередження про підвищену небезпеку в окремих містах та громадах, а також про наближення ракети або БПЛА.
Фото: РБК-Україна

Додаток «Повітряна тривога» надсилатиме попередження про підвищену небезпеку в окремих містах та громадах.

Оновлення 6.0 вже доступне для користувачів iOS та Android, повідомили розробники програми Ajax Systems та Stfalcon.

Скільки укриттів відремонтували в Україні у 2023 роціНа інфографіці – ремонт укриттів у 2023 році. По всій Україні налічується 60,5 тисяч укриттів, минулого року відремонтували 6,3 тисяч об'єктів.

У новій версії, серед іншого, з'явилися сповіщення про наближення ракети або безпілотного літального апарату – вони надходитимуть додатково під час загальної тривоги. Це дозволить сповіщати людей, які перебувають безпосередньо у зоні потенційної загрози.

У застосунок також додали:

  • налаштування гучності сповіщення «Підвищена небезпека!»;
  • сповіщення, якщо повідомлення «Підвищена небезпека!» перестають надходити.

Зазначається, що інформація про всі види небезпеки надходить від чергових Цивільного захисту в обласних військових адміністраціях, а координацію тривог забезпечують чергові ДСНС.

Крім того, розробники випустили окрему програму-віджет «Карта тривог», яку можна додати безпосередньо на екран телефону для постійного моніторингу ситуації.

Нагадаємо, на початку лютого повідомлялося, що у додатку «Повітряна тривога» з'явилися сповіщення про різні види загроз.

Раніше повідомлялося, що міністерство з питань стратегічних галузей промисловості запустило портал із інформацією про стан усіх укриттів в Україні.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: