Стало відомо, скільки коштів надала Україні Японія з початку повномасштабної війни

Читать на русском
З лютого 2022 року Японія надала Україні через проєкти Світового банку та Японське агентство міжнародного співробітництва 4,6 мільярда доларів.
Getty Image

З лютого 2022 року Японія надала Україні через проєкти Світового банку та Японське агентство міжнародного співробітництва 4,6 мільярда доларів.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Західна допомога Україні: що відомо про перспективи на цей рікНа інфографіці – перспективи західної військової та фінансової допомоги цього року. Які суми вже схвалено, яку допомогу ще заблоковано.

У відомстві зазначають, що в умовах повномасштабної російської агресії Японія є одним із лідерів у підтримці України в усіх можливих напрямах.

«Пряма бюджетна допомога – не виняток. Японія вже надала підтримку на суму понад 4,6 млрд доларів США, у тому числі близько 372 млн доларів США - у формі грантів. Ця допомога є життєво важливою для забезпечення економічної та фінансової стабільності України», – наголосив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Кошти від Японії на бюджетну підтримку були залучені через п'ять проєктів Світового банку, а також через Японське агентство міжнародного співробітництва.

Нагадаємо, у понеділок, 19 лютого, у Токіо розпочалась конференція з економічного розвитку та відбудови, організована урядами Японії та України.

Сторони в рамках конференції підписали 56 документів – меморандумів, міжурядових угод та домовленостей між бізнесами та місцевою владою.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: