Десятки британських компаній зізналися в порушенні санкцій проти рф – FT

Читать на русском
Понад 100 британських фірм продовжували співпрацювати з росією після запровадження Лондоном санкцій проти Кремля. Всі ці компанії добровільно зізналися у порушенні санкцій, що дозволить їм, як очікується, домогтися пом'якшення покарання.
Фото: Sezer Ozger

Понад 100 британських фірм продовжували співпрацювати з росією після запровадження Лондоном санкцій проти Кремля.

Про це повідомляє Financial Times із посиланням на дані Казначейства Великої Британії.

Британія не зніматиме санкції з рф, доки Україна не отримає компенсацію за збитки від війни – МЗСТакі заходи свідчать про бажання Лондона змінити підхід до реалізації санкцій проти росії. Тепер обмеження можна буде використовувати і для того, що примусити рф виплатити компенсації.

За інформацією, яку отримали журналісти, британський уряд знає як мінімум про 127 компаній, які вели торгівлю з росією.

Всі ці фірми добровільно зізналися у порушенні санкцій, що дозволить їм, як очікується, домогтися пом'якшення покарання.

Зазначається, що після повномасштабного вторгнення росії в Україну Британія ввела санкції проти 1600 осіб та компаній. Подібні обмеження сильно вплинули на британський бізнес, оскільки росія значно більшою мірою інтегрована у світову економіку, ніж інші антидемократичні режими.

Враховуючи це, британська влада має намір і надалі використовувати модель, за якої компанії не будуть сильно карати в тому випадку, якщо вони визнають порушення санкційного режиму і співпрацюватимуть зі слідством.

Нагадаємо, влітку Британія ввела санкції проти чиновників рф, причетних до депортації дітей з України.

А наприкінці грудня Лондон розширив санкції проти росії через проведення псевдовиборів на окупованих територіях.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: