ВАКС знову поклав обов'язки на обвинуваченого мера Рені

Читать на русском
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про повторне покладання зобов'язань на обвинуваченого міського голову.

Вищий антикорупційний суд знову поклав обов'язки на міського голову Рені Одеської області Ігоря Плєхова, якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує в одержанні 50 тисяч доларів неправомірної вигоди.

Таке рішення 23 жовтня ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання прокурора задовольнити частково. Покласти на строк два місяці на обвинуваченого (Ігоря Плєхова – ред.) передбачені ч. 5 ст. 194 КПК України обов'язки», – йдеться в рішенні.

Обвинуваченого мера зобов'язали: прибувати за кожною вимогою до прокурора, суду; не відлучатися з Ізмаїльського району Одеської області без дозволу прокурора, суду; повідомляти прокурора, суд про зміну свого місця проживання та місця роботи, а також здати на зберігання до Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області закордонні паспорти.

Раніше у цій справі оголосили в розшук обвинуваченого посередника Плєхова депутата Ренійської міської ради Одеської області Івана Пойдолова.

Нагадаємо, ВАКС призначив до розгляду по суті цю справу. За версією обвинувачення, депутат Ренійської міськради Іван Пойдолов, який одночасно обіймає посаду голови постійної комісії, що займається, зокрема, земельними питаннями, діючи за попередньою змовою з міським головою Ігорем Плеховим отримав частину неправомірної вигоди в сумі 50 тис. дол. від громадянина за забезпечення передання йому в оренду земельної ділянки комунальної власності площею близько 2,5 га. Загальна сума неправомірної вигоди, про надання якої прохали посадовці, становила 100 тис. дол.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: